Rappelz

Spread the love
Rappelz logosu

Rappelz, Türkçe olan bir diğer oyunumuz. Rappelz'de karekterinizi kolay bir şekilde oluşturarak, binlerce kişinin karanlık ve tahrip olmuş fantastik bir dünyada maceraya atıldığı ve savaştığı ücretsiz ve global bir MMORPG'dur. Sen de 5 Milyon oyuncusu olan karanlık Rappelz dünyasına katıl..

Resmi Site
Rappelz resimi

Rappelz

Yayıncı: gPotato Geliştirici: nFlavor Corp
Tür: MMORPG Tema: Fantastik
Dil: Türkçe PvP: Birlik Savaşı, Düello
Durum: Final Ödeme: Bedava, Dükkan
Yayın Yılı: 2008 Grafik: 3 Boyutlu, Orta Grafikli
Boyutu: İndirilebilir 2 GB Platform: Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Rappelz'de, her oyuncu Katil'den Rahip'e, Büyücü'den Savaşçı'ya kadar geniş bir yelpazede meslek seçme imkanı vardır. Tercih ettiğiniz meslekler, oyunda kendi karekterini gösterir. Örneğin bir Rahip, destek becerileri ve karekteri gereği, diğer oyunculara yardımcı olmalıdır. Rahiplerin yardımcı olma yetenekleri savaş etme yeteneklerinden üstün olduğu için, savaşlarla ilgilenmezler. Rahipler, savaşlarda hayatta kalanlara destekçi olurlar. Rol Yapma Oyunu ayrıca, sizin geçmişte oluşturduğunuz deneyimlerinizi karekterinize uyarlamanızdır. Birçok online oyuncu kendi deneyimlerini ve hayel güçlerini, oyundaki tecrübelerini artırmak için oyuncular ile paylaşırlar. Oyunda, Asura, Gaia ve Deva olmak üzere 3 değişik çeşit ırk vardır. Seçmiş olacağınız ırk sizin becerilerinize ve görünümünüze etki edecektir.
Minimum Gereksinimler: OS: Windows XP CPU: AMD/Intel Single Core 2.0GHz RAM: 512 MB HDD: 3.0 GB Graphics Card: 128 MB 3D DirectX: 9.0c Önerilen Gereksinimler: OS: Windows XP / Vista CPU: Intel P4 3.0GHZ or AMD Athalon X2 5000+ RAM: 1024 MB or more HDD: 4.0 GB or more Graphics Card: 256 MB 3D DirectX: 9.0c or better
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

Rappelz Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş.
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları