Java Online Oyunlar Listesi

Eldevin resimi

Eldevin

Eldevin Hunted Cow stüdyoları tarafından hazırlanmış olan tarayıcı tabanlı ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Java desteğiyle sunulan oyun zenginleştirilmiş PvP ve PvE içeriğini biz oyunculara sunuyor. Eldevin içerisinde her hangibir sınıf sınırlaması yoktur. 100'den fazla birbirinden farklı yetenekten kendinize uygun olan..

Salem resimi

Salem

Salem, Seatribe firması tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafında da yayınlanan bedava bir MMO oyunudur. Salem'de amacımız kolonileşme zamanlarındaki gibi bir bölgeye gidip, o bölge de kendi evlerimizi ve şehirlerimizi oluşturarak toplumumuzu geliştirmek. İndirdiğiniz Java ile oyuna girebiliyorsunuz. Salem hakkında..

Nadirim resimi

Nadirim

Nadirim, Arap mitolojisinden esinlenilerek hazırlanmış tarayıcı tabanlı bir MMORPG'dir. PvP ve PvE içeriğine sahip oyunda savaşlar taktiksel bir ekranda sıra tablı olarak yapılmaktadır. Nadirim, 3 farklı sınıf karakter ve her türlü sistemde kolayca oynanabilmesinin yanı sıra içeriğinin detayları ve sunulması ile dikkatleri..

Fragoria resimi

Fragoria

Fragoria, Mynet tarafından Türkçe yayınlanmış olan tarayıcı tabanlı bir MMORPG'dir. Fragoria tarayıcı tabalı olmasına karşın içerdiği detaylar ile indirilen MMORPG'lerden geri kalır yanı yok. Oyunda; binekler, petler, bitkicilik ve bir çok sınıf ile meslek bir arada..

Riot Zone resimi

Riot Zone

Riot Zone, Mail.Ru Games tarafından hazırlanmış tarayıcı tabanlı stratejik takımsal savaş oyunudur. Riot Zone'da kurduğunuz saldırı timleri ile düşman bölgelerine sızacak ve kendi stratejileriniz ile düşman askerlerini yok edeceksiniz. Silah ve ekipman çeşitliliği ile savaşları istediğiniz gibi..

Might & Magic Heroes Online resimi

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online, Ubisoft oyun firması tarafından yayınlacak olan oyunumuz yine Ubisoft Blue Byte firması tarafında hazırlanmış bir MMORTS oyunudur. Might & Magic Heroes Online, sıra tabanlı oynanan oyunda kurduğunuz köy ve oluşturduğunuz ordular ile diğer oyunculara karşı mücadele ediyorsunuz. Might & Magic dünyasının..

Silent Hunter Online resimi

Silent Hunter Online

Silent Hunter Online, Ubisoft'un Blue Byte firması tarafından hazırlanan ücretsiz tarayıcı tabanlı bir simülasyon oyunudur. Silent Hunter Online, en son flash teknolojileri ve 3 boyutlu efektler ile tarayıcıda benzersiz bir savaş ortamı sunacak. Silent Hunter oyun serisinin devamı niteliğinde olan bu oyunda deniz altılar ile savaş..

Araç çubuğuna atla