Yeni Çıkacak Online Oyunlar Listesi

The SKIES resimi

The SKIES

The SKIES Eforb firması tarafından geliştirilip yayınlanan ve erken erişime sunulmuş içerisinde FPS ögelerini barındıran bir MMO oyundur. Fallout vari havasıyla dikkatleri üzerine çeken The SKIES ileride yapılacak grup savaşlarına hazırlık için verdiği eğlenceli görevler ile esrarengiz dünyasına bizleri konuk ediyor. Oyun..

Battleborn resimi

Battleborn

Battleborn 2K Games tarafından yayınlanan ve Gearbox firması tarafından geliştirilen yeni nesil bir FPS MOBA oyunudur. Borderlands'in yapımcılarının sunduğu bu yeni nesil nişancı oyununda, dev bir belalı kahramanlar takımı, evrendeki son yıldızı gizemli bir kötülükten korumak için..

Dungeon Defenders II resimi

Dungeon Defenders II

Dungeon Defenders kule savunma oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. Dungeon Defenders II ile işler artık kule ile kalmıyor karşılıklı savaşlara dönüyor. Evet Dungeon Defenders II bir MOBA olarak ve ücretsiz karşımıza geliyor. İlk etapta 24 seçilebilen kahraman ile oynayabileceğimiz Dungeon Defenders II'de zamanla yeni kahramanlar..

Might & Magic Raiders resimi

Might & Magic Raiders

Might & Magic Raiders, Might & Magic dünyasında geçen MMO Action tarzında oynacak olan yeni ve ücretsiz bir oyundur. Şu an kapalı beta için kayıt olabileceğiniz oyunda 4 farklı sınıf içerisinden kendinize uygun olan sınıfı ile oyuna başlıyorsunuz. Might & Magic Raiders'da karakterlerin silahlarını, zırhlarını ve yeteneklerini..

Might & Magic Heroes Online resimi

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online, Ubisoft oyun firması tarafından yayınlacak olan oyunumuz yine Ubisoft Blue Byte firması tarafında hazırlanmış bir MMORTS oyunudur. Might & Magic Heroes Online, sıra tabanlı oynanan oyunda kurduğunuz köy ve oluşturduğunuz ordular ile diğer oyunculara karşı mücadele ediyorsunuz. Might & Magic dünyasının..

Silent Hunter Online resimi

Silent Hunter Online

Silent Hunter Online, Ubisoft'un Blue Byte firması tarafından hazırlanan ücretsiz tarayıcı tabanlı bir simülasyon oyunudur. Silent Hunter Online, en son flash teknolojileri ve 3 boyutlu efektler ile tarayıcıda benzersiz bir savaş ortamı sunacak. Silent Hunter oyun serisinin devamı niteliğinde olan bu oyunda deniz altılar ile savaş..

Anno Online resimi

Anno Online

Anno Online, Ubisoft tarafından yayınlanan orjinal Anno serisinden yararlanılarak Blue Byte stüdyosunun hazırladığı tarayıcı tabanlı bir strateji oyunudur. Anno Online'da büyük ülkeler kurup, diğer ülekeler ile ticaret yaparak ya da savaş yolunu seçerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Ubisoft'un verdiği güven ve oyunun ücretsiz..

Araç çubuğuna atla