Warface

5 Nisan 2013 tarihinde stRayker tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

Warface CryENGINE 3 ile yapılmıştır. Bu sayede hem görsel açıdan piyasada liderdir hem de güçlü veya güçsüz pek çok farklı PC'de sorunsuz çalışır. Warface, Oyuncuya daha evvel bu tarz oyunlarda görülmemiş etkileşim olanakları sağlayarak takım oyununu yepyeni bir düzeye taşır. Her gün güncellenen PVE modu ile hızlı tempolu ve heyecanlı PVP modu sayesinde Warface tam bir yeni nesil FPS oyunudur.

Sponsor Bağlantı

Warface Hakkında Bilgi

Warface - Dünyaca ünlü oyun firması olan Crytek tarafından yapılmış ücretsiz bir online multiplayer oyunudur. Oyun bir çok farklı haritayı ve modu bünyesinde barındırarak oyunculara dünyanın her yerinde savaşma fırsatı vermektedir. Warface sizi nefes kesici güzellikte mekanlarda, gezegenin en ölümcül savaş bölgelerine götürüyor. Yaratıcı oyun tasarımı ile keyifli kontroller ve hızlı tempolu aksiyon ayağınıza geliyor. Hayatta kalmak için yapmanız gereken takım çalışması sizi benzersiz bir deneyime taşıyacak. Warface, bol çeşitli ve yoğun, çok oyunculu oyun seçenekleri sunar. Sıkça yenilenen ve son derece gelişmiş bir PVE evreninde arkadaşlarınızla beraber oynayacağınız görevleri başarmak hem takım çalışması hem de bireysel yetenek gerektirir. Gerçek rakiplere karşı oynadığınız tam teşekküllü, sınıf bazlı PVP modları ise eşsiz bir yarışma ve savaş ortamı sağlar.

Warface Sistem Gereksinimleri

Minimum System Specs: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 CPU: Intel/AMD dual-core CPU RAM: 1.5 GB GPU: GeForce 8600 GT 256MB or ATI(AMD)Radeon X1950 256MB Drive: 6 GB of free space Recommended System Specs: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 CPU: Intel Core2Duo E6-series or Athlon64 X2 6400+ RAM: 2 GB GPU: GeForce 9600 GT 512MB or ATI(AMD)Radeon HD 4830 512MB Drive: 6 GB of free space

Warface Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

Warface Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube