ShootMania Storm

1 Nisan 2013 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

ShootMania Storm yeni nesil ve kolay oynanabilme özelliği sunan takım bazlı bir MMOFPS oyunudur. Aynı anda 60 kişiye kadar oynayabileceğin haritalarda ister arkadaşlarınızla birlikte grup halinde oynayabilir ister turnuvalara katılabilirsiniz. ShootMania Storm içerisinde her hangibir sınıf yoktur. Oynarken haritanın belli bölgelerinde silahınızın türü değişir ve o şekilde farklı bir savaş performansı gösterebilirsiniz. Daha fazla detay için aşağıdaki ShootMania Storm videosunu izleyebilir ve ayrıca oyun ShootMania Storm hakkındaki ayrıntılı yazıyı okuyabilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

ShootMania Storm Hakkında Bilgi

Oyuncuların ana rolde olduğu ShootMania oyunu, TrackMania 2 temel yapısına dayanarak kurulmuş hızlı bir FPS oyunudur. Neyi ne zaman ve nasıl oynayacağınıza siz karar verirsiniz. İster ShootMania Storm için özel tasarlanmış ister diğer oyuncular tarafından yaratılmış ve paylaşılmış haritalar veya oyun modları olsun; sınırsız ve eğlence dolu bir oyun ortamı sizleri bekliyor. İster bire bir oynayın, ister arkadaşlarınız ile takım kurun veya büyük turnuvalara katılın... Öğrenmesi kolay ama başarması zor! Oyundaki kontrollere herkesin erişebilmesi sayesinde en iyi oyuncuların öne çıkmasına imkan veren ShootMania, ilk oyundan son oyuna kadar eğlenmenizi garantiliyor. Muhteşem bir oyun ortamında herhangi bir zamanda savaşabilirsiniz. Yarışmalar ve turnuvalar düzenlemek, bunlara katılmak veya sadece izleyici olarak seyretmek çok kolay! Bir çok oyuncu aynı anda birbirlerine karşı oynayabilir. İster eğlence, ister yarışma amacıyla olsun - kendi seviyelerine uygun tek sunucuda aynı anda 60 kişi mücadele edebilir. Harita ve script editörleri, çok sayıda iletişim aracı, Machinima paylaşım ve düzenleme araçlarıyla ShootMania Storm, herkese kendi özel oyununu yaratma ve paylaşma olanağı sunuyor.

ShootMania Storm Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler SUPPORTED OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 PROCESSOR: 1.5 Ghz Intel Pentium or AMD Athlon or better RAM: 1 GB VIDEO CARD: 256 MB DirectX 9.0c compliant card with Shader Model 2.0 or higher HARD DISK: 1.5 GB or more SOUND CARD: DirectX® 9.0c compatible Desteklenen Ekran Kartları: Intel HD Graphics 2000 or better Nvidia ION or better AMD HD 6310 or better

ShootMania Storm Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

ShootMania Storm Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube