PlanetSide 2

PlanetSide 2 logosu

PlanetSide 2, büyüleyici, nefes kesici ayrıntılarıyla daha önce görülmemiş bir ölçekte yaşanan tam anlamıyla destansı, kitlesel savaşların yer aldığı, ücretsiz bir Çok Oyunculu Muazzam Birinci Şahıs Nişancı oyunudur. Oyunda 3 ırkın birbirine karşı olan savaşı konu alınmaktadır. Çığır açan özellikler, devasa savaşlar, şiddetli yer ve gök mücadeleleri verilen kocaman kıtalar ve günümüz oyuncularının FPS ve MMO türlerinden beklediği tüm detaylar Planet Side 2'de! Savaşlarda birbirinden farklı 6 sınıf ile bulunabiliyoruz. İster sıhhiye oluyor, ister amansız bir savaşçı. Birçok nişancı oyunu, etrafımızda cereyan eden devasa savaşın bir parçası olduğumuz yanılsamasını oluşturmak için harıl harıl uğraşırken, PlanetSide 2 o savaşı oluşturan oyundur.

Resmi Site
PlanetSide 2 resimi

PlanetSide 2

Yayıncı: ProSiebenSat.1 Games Geliştirici: Sony Online Entertainment
Tür: MMOFPS, Shooter Tema: Bilim Kurgu, Savaş
Dil: İngilizce, Türkçe PvP: Arena, Birlik Savaşı, Bölge Savaşı, Grup Savaşı, Sınırsız
Durum: Final Ödeme: Bedava, Dükkan
Yayın Yılı: 2012 Grafik: 3 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu: İndirilebilir 6.7 GB Platform: Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Savaşlar, düzinelerce değil, binlerce birlik arasında gerçekleşiyor, mangalarca askerin yanında hava ve kara araçları da kozlarını paylaşıyor. İster açık alanda, ister çok yoğun şehir merkezlerinde, ister de devasa yapılarda olsun, planlama, ekip çalışması ve iletişim hayati öneme sahiptir. PlanetSide 2, her santimetresi elle hazırlanmış, savaşılmaya hazır onlarca kilometre karelik oyun alanı içeren inanılmaz kıta haritaları barındırır. Bölgesel denetimli meta-oyun sayesinde kıta alanları gerçek değerlere sahiptir. PlanetSide 2'deki savaşlar günlerce, bazen haftalarca sürebilir. Bir üssün denetimini ele geçirmek, biri senden alana kadar oraya sahip olduğun anlamına gelir. Santraller ve mühimmat depoları gibi kilit öneme sahip pozisyonları ele geçirmek için bir ekip hâlinde stratejik olarak savaşmak, savaşın gidişatını değiştirebilecek uzun vadeli etkilerin oluşmasını sağlar. Zafer, stratejik ekip çalışmasını, devasa savaşlardan sağ çıkmak da hızlı bir tetik parmağı gerektirir. PlanetSide 2, oyuncuların oyun ortamının içinde ve dışında koordine etmesini ve strateji oluşturmasını gerektiren karmaşık iletişim araçlarına sahiptir. Dakika dakika güncellenen, veri merkezli Oyuncu sitesi, en gerekli istatistikleri, harita hakimiyet bilgisini ve daha fazlasını oyunculara sağlar.
Minimum: OS:Windows XP Processor:Intel Core 2 Duo E6850 or higher / AMD Phenom II X2 or higher Memory:4 GB RAM Graphics:nVidia GeForce 8600 series or higher / AMD or ATI 4850 series or higher DirectX®:9.0 Hard Drive:15 GB HD space Sound:DirectX compatible Sound Card Other Requirements:Broadband Internet connection Önerilen: OS:Windows 7 Processor:Intel i5 processor or higher / AMD Phenom II X6 or higher Memory:6 GB RAM Graphics:nVidia GeForce 540 or higher / AMD HD 6870 or higher DirectX®:9.0 Hard Drive:15 GB HD space Sound:DirectX compatible Sound Card Other Requirements:Broadband Internet connection
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

PlanetSide 2 Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş.
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları