Rode Online

17 Şubat 2013 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

Rode Online yani Rise of Dragonian Era oyunu ejderhalar yüzünden çıkan savaşların devamında hayatta kalanların verdiği mücadeleyi konu alan bir MMORPG'dir. Oyuncu olarak oyunun ilerleyen seviyelerinde ejderhalara binebiliyor ve bu şekilde savaşlara katılabiliyoruz. Savaş halinde olan 2 büyük tarafın bölgelerinde PvP müsabakaları yapılabilmektedir. Ayrıca zanaatçılık gibi oyuna renk katan meslek sınıfları da bulunmaktadır. Oyun hakkında daha fazla detay için aşağıdaki Rode Online videosunu izleyebilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Rode Online Hakkında Bilgi

EJDERHA BİNİŞ SİSTEMİ

Oyuncular kendi ejderhaları ile gökyüzüne çıkarak hava savaşlarında bizzat yer alabilirler.

BÖLGE SAVAŞI

Oyuncular, Azurian ve Firean uluslarının birbirleri ile üstünlük için savaştıkları, Bölge Savaşı olarak bilinen arena tipi PVP savaşlarına katılabilirler.

KOMPLEKS YETENEK SİSTEMİ

Oyuncular farklı silahlar için farklı yetenekler kullanabilir ve her durumda düşmanlarından öne geçmelerini sağlayacak farklı kişisel taktikler geliştirebilirler.

KOMPLEKS SINIF SİSTEMİ

Oyuncular dört ana sınıftan istediğini seçebilirler. Ayrıca her ana sınıf için iki uzmanlık alanından birini tercih ederek karakterlerini daha da kişiselleştirebilirler. 20. Seviyeden itibaren her 10 seviyede bir uzmanlık alanlarına özel eşsiz yetenekler kazanarak karakterlerini en üst noktaya taşıyabilirler.

ZANAATÇİLİK SİSTEMİ

Oyuncular madencilik, ayıklama, balıkçılık ve toplayıcılık yaparak materyaller edinip, bu materyaller ile nadir ve işe yarar eşyalara sahip olabilirler.

KALE KUŞATMA (İleride uygulanacak)

Oyuncular Piral kıtasında yer alan kaleleri ele geçirebilecek ve sahip olabilecekler.

DEABLO SİSTEMİ (İleride uygulanacak)

Canavarlar oyuncuların kalelerine rastgele saldıracaklar.

Rode Online Sistem Gereksinimleri

Minimum: OS: Windows (R) Vista/ XP/2000 (95/98/ME/NT/Server are not supported) CPU: PENTIUM DUAL CORE 2.1X RAM: 1GB HDD: 10GB Graphics Card: GEFORCE 4600GT 256MB DirectX: 9.0c Önerilen: OS: Windows (R) Vista/ XP/2000 (95/98/ME/NT/Server are not supported) CPU: PENTIUM DUAL CORE 3.0 RAM: 3GB HDD: 20GB Graphics Card: GEFORCE 9800GT 512MB DirectX: 9.0c or better

Rode Online Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

Rode Online Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube