Allods Online

6 Nisan 2012 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

Allods Online, bedava oyunlar arasında en iyi grafik ve oynanışa sahip olan oyunlardan birisidir. Oyun hikayesi ve görev sistemi sayesinde fazla yardıma ihtiyaç duymadan oynayabilirsiniz. Sunucularının Türkiye'de olması sayesinde oyunda yavaşlık hissedilmez ve akıcı bir oyun oynanır. Allods Online hakkında son haberler ve bilgi için Allods Online Türkiye fan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Allods Online Hakkında Bilgi

Allods Online, Rusya’ nın en büyük internet şirketi Mail.ru tarafından 12 Milyon $ harcanarak geliştirilen yeni MMORPG tarzı oyunudur. Rusya’nın en başarılı oyun stüdyolarından olan Astrum Nival tarafından hazırlanan Allods Online yine aynı stüdyo tarafından 90’ların sonunda PC platormu için piyasaya sürülen Rage of Mages serisi taban alınarak geliştirilmiş fantastik bir MMORPG oyunudur. Rusya’da aldığı ödüllerin yanı sıra birçok online oyun profesyoneli tarafından son zamanların en iyi online oyunlarından biri olarak gösterilmektedir.World of Warcraft benzeri grafiklere sahip olan Allods Online’nın tek farkı yüksek kalitedeki dokularıdır. Ayrıca ilk Türkçe seslendirmeli oyun olarak da kayıtlara geçmiştir. Oyunda oyuncular, birbirlerinden farklı altı ırk ve sekiz sınıf arasından seçimlerini yapma şansına sahipler. Seçtikleri ırk ve sınıfa ait özel yetenekleri, oyun ilerledikçe geliştiriyor ve bunlara yenilerini ekliyorlar. Allods Online’da, takım oyunu ve işbirliği birçok açıdan oldukça önem taşıyor.

Allods Online Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler: İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / Windows 7 İşlemci: Pentium III 1,5 GHz / AMD Athlon XP RAM: 512 MB HDD: 8 GB Ses: Ses Kartı Ekran Kartı: GeForceFX 5200 yada ATI Radeon 9550 / 9600 128 MB, Ekran Çözünürlüğü 800x600 ve üstürn Önerilen: İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / Windows 7 İşlemci: Pentium IV 3 GHz / AMD Athlon X2 RAM: 1024 MB (1GB) HDD: 8 GB Ses: 5.1 Destekli Ses Kartı (64 Kanal), Kulaklık, Mikrofon Ekran Kartı: GeForce 7600 GS 256 МB, Ekran Çözünürlüğü 1024x768 ve üstü

Allods Online Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

Allods Online Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube