Warframe

7 Ocak 2013 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

Son zamanlarda popüler olan TPS türüne yeni bir aday olan Warframe içeriğindeki farklılıklar ile dikkat çeken bir oyun. Warframe oyununda 4 sınıf kullanarak (betada 3 sınıf aktif) evrendeki amansız savaşa kılıç ve silahlarımızı kullanarak katılacağız. Oyunda sadece kılıç ve silahlar değil ayrıca karakterlerimiz seviye kazandıkça birbirinden farklı yetenekler kazanarak savaşabileceğiz. Daha fazla detay için Warframe oyun videosunuaşağıdan izleyebilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Warframe Hakkında Bilgi

Onlar Tenno çağrıldı. Bıçak ve tabanca Warriors: Warframe zırh ustaları.Eski savaş sonrasında hayatta olanlar kalıntılar arasında sürüklenen kalmıştı. Şimdi, bir kere daha ihtiyaç vardır. Grineer, onların büyük orduları ile, güneş sistemi boyunca yayılıyor. Bir çağrı antik bir yere Tenno çağırma yıldız genelinde yankıları. Onlar seni çağırıyorum. Lotus size rehberlik izin verin. O senin Kriyostaz'dan kamara oradan sizi kurtardı ve hayatta kalmak için bir şans verdi.Grineer bulacaksınız; hazırlıklı olmalıdır.Lotus Eğer güçlerini çözmenin Warframes ve sırlarını yollarını öğretecek. Tenno gel, savaşa katılmak zorundadır.

Warframe Sistem Gereksinimleri

OS: Windows XP SP 3 or higher Processor: Intel Core 2 Duo e6400 or AMD Athlon x64 4000+ Memory: 2 GB RAM Graphics: Nvidia GeForce 8600 GT or ATI Radeon HD 3600 DirectX: 9.0c Hard Drive: 1 GB free HD space

Warframe Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

Warframe Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube