RuneScape

3 Nisan 2012 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

8

RuneScape, diğer online oyunlara göre içerisinde birçok mesleği barındıran bir oyun. Madencilik, demircilik, balıkçılık, odunculuk ve daha bir çok mesleği bu oyunda bulabilir ve aktif olarak kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan herşeyi oyun içerisinde kendi kendinize yapabiliyorsunuz. Bir örnek vermek gerekirse; savaşlarda kaybettiğiniz enerjiyi yenileyebilmek için yemek yemeniz gerekiyor. Bu yemeği ağaçlardan elde ettiğiniz tahtaları yakarak oluşturduğunuz ateşte kendiniz pişirerek elde ediyorsunuz. Ayrıca oyun hem browser'lar da hem de bilgisayar için indirebileceğiniz versiyonun olması sayesinde bir çok oyuncuyla birlikte oynanabilmesini sağlıyor.

Sponsor Bağlantı

RuneScape Hakkında Bilgi

RuneScape, Jagex Ltd. tarafından işletilen Java tabanlı devasa online (MMORPG) oyun. Yaklaşık 190 milyon ücretsiz, 47 milyon oyuncuya sahiptir ve Mmogchart.com ve Guinness tarafından dünyadaki en popüler MMORPG oyunlardan biri olarak nitelendirilmektedir.

RuneScape Sistem Gereksinimleri

Klavye, mouse RuneScape: 512MB RAM, 1 GHz CPU, 128MB 3D graphics card RuneScape HD: 2GB RAM, 2 GHz CPU Java Runtime Environment version 1.6, update 27

RuneScape Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

RuneScape Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube