Ragnarok Online

14 Ekim 2012 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

Ragnarok Online tamamen ücretsiz büyük bir MMORPG (Rol Yapma) oyunudur. İstediğiniz süre boyunca limitsiz eğlenceye dahil olabilirsiniz! Ragnarok Online'ın en önemli özelliklerinden birisi karakter seçiminin geniş bir yelpazede yapılabiliyor olması. Tüm maceracılar bir çaylak olarak başlar ve gerekli seviyeye ulaştıklarında meslekler içinden seçimlerini yapar. Meslekler: swordman, magician, archer ve thiefdir.

Sponsor Bağlantı

Ragnarok Online Hakkında Bilgi

30dan fazla çeşit meslek sınıfı bulunur Oyuncular oyun tarzına uyan birçok meslek sınıfından birini seçebilirler. Her meslek sınıfı kendine has yetenekler ve tekniklerle gelmektedir. Her mesleğin kendine has güçlü ve zayıf yönleri bulunmaktadır, bu şekilde oyuncuların daha efektif olmak ve daha zor canavarları yenmek amacıyla partiler kurması teşvik edilir. Çekici grafik ve ses Ragnarok elle çizilmiş ve anime tarzı karakterler ve realistik 3D arkaplanlara sahiptir. Çevre görünümünde dünyanın birçok yöresinden mitolojik ve tarihsel konumlar kullanılmıştır. Aynı şekilde müzikler de birçok çeşit müzik türünden esinlenerek yazılmıştır. Çoğunlukla TeMP tarafından yazılmış bu devasa müzik kütüphanesi, oyuncuların aynı şarkıyı defalarca dinleyerek sıkılmasının önüne geçer. Kullanması kolay arayüz Ragnarok kullanması kolay ve pencere odaklı bir arayüze sahiptir. Birçok basit fonksiyon fare ile kullanılabilir. Kullanıcılar arayüzü kendi kullanımlarına ve rahatlıklarına göre ayarlayabilirler. Ayrıca gelişmiş kullanıcılar için klavye kısayolları da mevcuttur. Özel Ağ Teknolojisi AEGIS birbirine bağlanmış birçok sunucudan oluşan bölge sunucu sistemidir. Bu sunucular büyük dünyayı ve insanları Ragnarok Online içinde birbirine bağlar. Bu sayede inanılmaz sayıda çok insanın tek bir dünyada oynaması ve Ragnarok tecrübesini paylaşması sağlanır.

Ragnarok Online Sistem Gereksinimleri

Windows7, Vista, XP, 2000 DirectX 8.1 Intel Ptentium III 1.5 GHZ RAM 512 Mb 3d Destekli ekran kartı Min 800x600 ekran çözünürlüğü DirectX destekleyen bir Ekran Kartı Klavye, fare, iletişim ekipmanları (mikrofon ya da kulaklık) Harddisk'te 1.7 GB boş alan ADSL 128k+ İnternet Bağlantısı

Ragnarok Online Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

Ragnarok Online Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube