Ghost Recon Online

9 Ağustos 2012 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

Ghost Recon Online, günümüz ve gelecekteki hayal edilen teknolojilerin birleşiminden oluşan silahları ve ekipmanları ile sıradışı bir MMOTPS oyunu. Ghost Recon Online, dünyanın en büyük oyun firmalarından birisi olan Ubisoft tarafından geliştirip, yayınlanmıştır. Oyunda 3 sınıf karaktere hükmedip, birbirinden farklı oyun alanlarında savaşınızı vermektesiniz. Daha fazla detay ve bilgi için aşağıdaki Ghost Recon Online videosunu izleyebilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Ghost Recon Online Hakkında Bilgi

Ubisoft Singapore tarafından geliştirilen oyun klasik Ghost Recon özelliklerini multiplayer ortamına taşıyacak ve muhtemelen de Valve'in Counter-Strike: Global Offensive oyununa rakip olacak. Free-to-play yapımda oyuncular üç farklı sınıftan birini seçebilecek, silahlarını özelleştirip farklı ordu teknolojilerini kullanabilecek. Oyundaki 3 sınıf hakkında bilgi; Assault: Görev adamıdır. Takımı için düşmana baskı ateşi yaparak, düşmanın takımını zorlayan pozisyonun kırılmasını sağlar. Specialist: Elektirik teknolojisi ile düşmanın kullanacağı teknolojileri etkisiz hale getirir ve takımını korur. Recon: Bilgi toplayarak ve sessizce ileryerek düşmanı uzak mesafeden etkisiz hale getirir.

Ghost Recon Online Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) /Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1), 32 bit & 64 bit İşlemci: Intel Multi core (Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7) @ 2.66 Ghz ve üzeri, AMD Athlon64 X2 3600 RAM: 1GB Windows XP / 2GB Windows Vista veya Windows 7 Ekran Kartı: 256 MB DirectX 9.0c–compliant card with Shader Model 3.0 ve üzeri Ses Kartı: DirectX 9.0c compliant Ses Kartı HDD: 6 GB of boş alan Framework: Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 7 (32-bit or 64-bit) İşlemci: Intel Multi-core CPU (Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7) @ 3 Ghz / Phenom II X2 545 ve üzeri RAM: 2 GB Windows XP / 3 GB Windows Vista & 7 Ekran Kartı: 512+ MB DirectX-compliant, Shader 3.0-enabled video card based on nVidia GeForce GTX 260 or AMD/ATi HD 4850 ve üzeri Ses Kartı: 5.1 Ses Kartı HDD: 6 GB boş alan Framework: Microsoft .NET Framework 3.5 SP1

Ghost Recon Online Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

Ghost Recon Online Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube