Runes of Magic

Runes of Magic logosu

Runes of Magic, bir çok sınıfı içerisinde barındıran, tatminkar grafikleri ve oynanışı ile dikkat çeken bir oyundur. Runes of Magic, yaratıklar, zindanlar, görevler ve daha fazlasıyla dolu dünyasıyla tiryakilik yaratan, spektaküler bir ücretsiz fantazi MMORPG oyunu. Runes of Magic, Taborea'nın kalabalık dünyasında yeni arkadaşlarla tanış ve macera dolu bir dünyaya adımını at! Bossları alt et, görevleri tamamla, ekipmanını geliştir ve en güçlü sen ol!

Resmi Site
Runes of Magic resimi

Runes of Magic

Yayıncı: ... Geliştirici: ...
Tür: MMORPG Tema: Fantastik
Dil: İngilizce, Türkçe PvP: Arena, Düello, Sınırsız
Durum: Final Ödeme: Bedava, Dükkan
Yayın Yılı: 2009 Grafik: 3 Boyutlu, Orta Grafikli, Yüksek Grafikli
Boyutu: İndirilebilir 6 GB Platform: Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Çifte Sınıf Sistemi Ona bir yan sınıf seçerek karakterinin gerçek potansiyelini ortaya çıkar. Üstün ve eşsiz bir kahraman yaratmak için ana yeteneklerinle yan sınıf yeteneklerini bir araya getir! İstersen Düzenbaz çevikliğine sahip cesur bir Savaşçı yarat, istersen yay tutan bir Büyücü ol - olanakların sonsuz! Evsahipliği Taborea'nın canavarlarını doğramakla geçen zorlu bir günün ardından, kendi evinde dinlenmeye çekil! Evini kendi zevkine göre döşe ve değerli eşyalarla süsle. Şehrin gürültü patırtısından uzaklaşıp evinde rahat et! Uçsuz Bucaksız Bir Dünya Gür ormanlardan manzarası nefes kesen dağlara, tehlikeli bataklıklardan ölümcül kanyon ve yamaçlara kadar Taborea'nın devasa dünyasını keşfet. Nefes kesici manzaralar eşliğinde tek başına seyahat et ya da grup halinde gidip hiç de güven vermeyen zindanlara birlikte baskın yapın. Kaderin Senin Elinde Tek başına ya da grubunla dünyanın dört bir yanındaki PvP savaşlarına katıl. Yendiğin düşmanların türüne bağlı olarak; ya gururlu bir Kahraman gibi yolunda yürü, ya da İblis'in tehlikelerle dolu yeraltı dünyasına dal. Korku mu salacaksın, yoksa saygı mı uyandıracaksın? Gelişmiş Rune Sistemi Özenle düşünülmüş Rune sistemini kullanarak ekipmanını özelleştir ve özel iyileştirmelerle güçlendir. Runelerini, Gizemli Dönüştürücü'yü kullanarak üretip geliştir ve ekipmanını özgün istatistik bonuslarıyla donat!
Windows XP, Vista, Windows 7 Intel Pentium 4 2.0 GHz ya da eşdeğeri 512MB (Vista 1 GB ya da daha fazla hafıza gerektirir) 6GB DirectX 9.0c, 12.8MB RAM, Pixel Shader 2.0 (ya da daha yüksek) ile uyumlu DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

Runes of Magic Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş.
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları