Last Chaos

20 Temmuz 2012 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

Last Chaos aksiyon MMORPG olarak kendisini tanıtan güçlü bir oyundur. Avrupa'da 3.000.000'a yakın oyuncusu bulunan , 3 boyutlu sanal rol oyunudur. Last Chaos için aylık bir ödeme yapmak veya oyunu satın almak gerekmemektedir. Hemen üye ol ve sende fantezi dünyasi Iris´te maceralara atıl!

Sponsor Bağlantı

Last Chaos Hakkında Bilgi

Last Chaos neler sunuyor? Yeni bir aksiyon sanal rol oyunu Yüksek kalitede 3 boyutlu grafikler 6 karakter seviyeli kişisel karakter yaratımı Sadece kullanıcıya özel oyun alanları PVE ve PVP Gameplay Benzersiz eşya yapım ve alış satış sistemi Kapsamlı lonca sistemi Pet sistemi Inanılmaz bir fantezi dünyası Tamamen ücretsiz oynama imkanı! Last Chaos u oynamak icin ne yapmalıyım? Last Chaos oynamak için bilmen gereken herşeyi İlk adımlar bölümüne bakarak öğrenebilirsin. Last Chaos' u oynamak için ne kadar ödemem lazım? Benzer sanal oyunlardan farklı olarak Last Chaos tamamen ücretsiz oynanabilir. Oyunun tam versiyonu ücretsiz oldugu gibi aylık da herhangi bir ödeme gerektirmemektedir.

Last Chaos Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler: OS: Windows (R) Vista/ XP/2000 (95/98/ME/NT/Server are not supported) CPU: 1 GHz Intel Pentium III or equivalent RAM: 512MB HDD: 1024 MB (1GB) Graphics Card: Geforce FX, Radeon 9600 128MB DirectX: 9.0c Önerilen Gereksinimler: OS: Windows (R) Vista/ XP/2000 (95/98/ME/NT/Server are not supported) CPU: 2 GHz Intel Pentium IV or equivalent RAM: 1.0 GB or better HDD:1.0 GB or more Graphics Card: Geforce 6×00, Radeon x600 256MB or better DirectX: 9.0c or better

Last Chaos Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

Last Chaos Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube