King of Kings 3

27 Mayıs 2012 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

King of Kings 3, Gamigo tarafından kullanıcılarının beğenisine sunulan bir MMORPG. Ragnarok ve eski Ultima Online dan alıştığımız şehirlere saldırma, klan olarak özel arena savaşları gibi pvp ( kişi kişiye karşı) oynamayı sevenlerin ilgisini uyandırabilecek çeşitli aktiviteleri var. Bu diyarlardan birine katılın ve kendi kaderinizi çizin. Arkadaşlarınızla bir lonca kurup diğer loncalarla savaşın. Yanınızda sizinle birlikte savaşan lejyonlarınızla kendi krallığınızı kurun. Kralların kralı olmak için düşman ordularını fethedin!

Sponsor Bağlantı

King of Kings 3 Hakkında Bilgi

Çoklu seviyeli, dinamik lonca sistemi – Oyuna genç ve yalnız bir savaşçı olarak başlarsınız, ancak kısa zaman içinde bir ittifak kuracak şekilde başkalarıyla bir grup oluşturma imkanına kavuşursunuz. Günlük mücadelelerin üstesinden başarıyla gelerek loncanız büyüyüp refaha kavuşabilir ve bir lejyon boyutuna erişebilir. İttifakınız ne kadar güçlü ve büyük olursa üyelerine de o kadar çok avantaj ve imkan sunabilecektir. Yeterince güçlü bir hal aldıktan ve savaşta nasıl sağ kalabileceğinizi öğrendikten sonra sizinle tacınız arasında artık başka bir engel kalmayacaktır ve böylece kendi krallığınızın sahibi olabilecek ve tarihteki yerinizi alabileceksiniz. Ev ve şehir kurma – İçinizdeki mimarı keşfedin! Kendi evinizi tasarlayın ve basit bir barakadan muazzam bir villaya kadar her şeyi inşa edin. Lejyonunuz için bir kale ve krallığınız için de bir dizi fonksiyonel ve dekoratif binalarla süslü, etkileyici bir başkent inşa edin. Evler ve şehirlerin de seviyeleri yükselebilmekte ve daha fazla bonus sunabilmektedirler. Fethedilebilir şehirlerle PvP – İster düello veya anlık it dalaşları şeklinde, ister düzenli aralıklarla gerçekleştirilen etkinlikler ve savaşlar ya da herkesin katıldığı, krallıkların birbirine girdiği savaşlar veya şehirlere saldırılar şeklinde olsun… King of Kings 3’de, bir PvP tutkununun bulabileceği her şey var! Ayrıca savaşlardaki çabalarınız da karşılıksız kalmayacak ve adınızı sıralama listelerinde görebileceksiniz. Size sadece ün ve zafer değil, aynı zamanda daha da fazla güç katan ünvanları toplayın. Krallığınızı güçlendirin ve servetini arttırın. Düşmanlarınıza korkunun ne demek olduğunu öğretin ve Kralların Kralı ünvanına layık olduğunuzu kanıtlayın! Esneklik ve derinlik – King of Kings 3’de sadece birçok özellik bulunmuyor, aynı zamanda bu tür bir oyunda daha önce hiç görülmemiş bir derinlik de var. Ayrıntılı ve özenle hazırlanmış oyun elementleriyle diğer bir çok rol yapma oyununun aksine statik olmaktan ziyade oyuncunun seçimlerine göre değişebilen, karmaşık ve çok yönlü bir dünyaya sahip olabilirsiniz.

King of Kings 3 Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler: OS: Windows XP/ 2000 / 98 / Vista CPU: 1.0 GHz Intel P3 or equivalent RAM: 512 MB RAM HDD: 2 GB Free Graphics Card: Nvidia GeForce 5500 or better Önerilen Gereksinimler: OS: Windows XP/ Vista CPU: 2.4 Ghz Intel P4 or equivalent RAM: 1024 MB (1GB) RAM HDD: 2 GB Free Graphics Card: Nvidia GeForce 6600 or better

King of Kings 3 Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

King of Kings 3 Videoları

Henüz video eklenmemiştir.Video Ekle

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube