Shaiya

Spread the love
Shaiya logosu

Shaiya, eski çağlarda geçen ve oyuncuların ırk seçip oynayabildiği ücretsiz Türkçe bir MMORPG oyunudur. Shaiya, merkezi Almanya Berlin olan Aeriagames'e bağlıdır. Oyun içerisinden birçok yeniliği barındırmaktadır. İşte Shaiya Türkiye'nin özelliklerinden bazıları: 1500'e 1500 PvP – Taraflar arasında amansız bir savaş. Birlik Ligi – En güçlü birliklerin yer aldığı Gordion Birlik Ligi'ne katıl. Kapalıçarşı – İki tarafa da açık dev bir ticaret merkezi. Duello – Sözün bittiği yerde tarafından bir oyuncuya meydan oku. Arena Savaşları – Devasa arenaya gir ve savaşını bir üst seviyeye taşı. Tanrıça'nın Nimeti – Düşmanlarına haddini bildirmen için Tanrıça'nın desteğini arkana al. Arayış, gayret, üstünlük uğruna savaş, hakimiyet için katliam, zindanlar, ejderhalar, iblisler ve çok daha fazlası...

Resmi Site
Shaiya resimi

Shaiya

Yayıncı: Aeria Games Geliştirici: SonoV Entertainment
Tür: MMORPG Tema: Fantastik
Dil: Türkçe PvP: Arena, Bölge Savaşı, Düello
Durum: Final Ödeme: Bedava, Dükkan
Yayın Yılı: 2007 Grafik: 3 Boyutlu, Yüksek Grafikli
Boyutu: İndirilebilir 1 GB Platform: Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Muhteşem görsellerle donatılmış fantastik bir dünyada dinamik, gerçek oyunculara karşı (PvP & RvR) savaş ve detaylı birlik sistemiyle dört dörtlük bir oyun deneyimi... Zırhınızı kuşanın, seviyeleri atlayın ve en güçlü savaşçı siz olun! Düzenli ve sık güncellemelerle sürekli olarak artan yüzlerce yetenek, zırh ve silah kombinasyonlarıyla düşmanlarınızı alt edin! Devasa harita ve zindanlarda binlerce canavar, karşılarına çıkıp ganimetlerine ortak olarak yürekli ve güçlü savaşçıları bekliyor... Tarafınızı seçin ve bu devasa epik karanlık fantazi macerasına siz de katılın. Işık İttifakı ve Öfke Kardeşliği arasındaki bitmek bilmeyen mücadelenin kaderini belirleyebilirsiniz!
şletim Sistemi – Windows XP veya Vista 32 İşlemci – Intel Pentium 4 işlemci veya AMD Athlon XP, 1.5 GHz ya da daha hızlı Ekran Kartı – GeForce FX-sınıfı veya ATI Radeon 9600 128 MB Bellek – En az 512 MB RAM Ses Kartı – 16 bit, DirectX uyumlu ses kartı DirectX - 9.0c Sabit disk – En az 1.8 GB sabit disk belleği, ayrıca sonradan indirilecek içerikler için ekstra sabit disk belleği İnternet bağlantısı - genişbant internet bağlantısı, örn: DSL Kontrol – Klavye ve tekerli fare Sisteminiz yukarıda belirtilen özelliklere sahip değilse Shaiya çalışsa bile oyun içeriğinde bazı eksiklikler oluşur. İyi bir oyun deneyimi için sisteminizin belirtilen özelliklere sahip olması gerekir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer bütün programları ve uygulamaları kapadığınızdan emin olun. Bazı firewall uygulamaları sunucunun oyuna erişimini engelleyip Shaiya'yı bloke edebilir. Oyun açılırken 'Sunucuya bağlanılamıyor/Cannot connect to server' veya 'Cannot change directory c.35' uyarılarını alırsanız Shaiya için firewall uygulamalarını devre dışı bırakmanız gerekmektedir.
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

Shaiya Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş.
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları