Rappelz

5 Mayıs 2012 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

Rappelz, Türkçe olan bir diğer oyunumuz. Rappelz'de karekterinizi kolay bir şekilde oluşturarak, binlerce kişinin karanlık ve tahrip olmuş fantastik bir dünyada maceraya atıldığı ve savaştığı ücretsiz ve global bir MMORPG'dur. Sen de 5 Milyon oyuncusu olan karanlık Rappelz dünyasına katıl..

Sponsor Bağlantı

Rappelz Hakkında Bilgi

Rappelz'de, her oyuncu Katil'den Rahip'e, Büyücü'den Savaşçı'ya kadar geniş bir yelpazede meslek seçme imkanı vardır. Tercih ettiğiniz meslekler, oyunda kendi karekterini gösterir. Örneğin bir Rahip, destek becerileri ve karekteri gereği, diğer oyunculara yardımcı olmalıdır. Rahiplerin yardımcı olma yetenekleri savaş etme yeteneklerinden üstün olduğu için, savaşlarla ilgilenmezler. Rahipler, savaşlarda hayatta kalanlara destekçi olurlar. Rol Yapma Oyunu ayrıca, sizin geçmişte oluşturduğunuz deneyimlerinizi karekterinize uyarlamanızdır. Birçok online oyuncu kendi deneyimlerini ve hayel güçlerini, oyundaki tecrübelerini artırmak için oyuncular ile paylaşırlar. Oyunda, Asura, Gaia ve Deva olmak üzere 3 değişik çeşit ırk vardır. Seçmiş olacağınız ırk sizin becerilerinize ve görünümünüze etki edecektir.

Rappelz Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler: OS: Windows XP CPU: AMD/Intel Single Core 2.0GHz RAM: 512 MB HDD: 3.0 GB Graphics Card: 128 MB 3D DirectX: 9.0c Önerilen Gereksinimler: OS: Windows XP / Vista CPU: Intel P4 3.0GHZ or AMD Athalon X2 5000+ RAM: 1024 MB or more HDD: 4.0 GB or more Graphics Card: 256 MB 3D DirectX: 9.0c or better

Rappelz Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

Rappelz Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube