Maestia

4 Mayıs 2012 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

Maestia detaylı içeriği ve anlık savaşları ile kullanıcıları kendine bağlıyor. Özellikle zindanları tek başına yapabilmeniz sizi başkalarına bağlı kılmıyor. Maestia en detaylı fantezi MMORPG oyunlarından biri, bu online oyun fantezi tutkunları için harika bir epik macera sunuyor. Hem de konsol veya oyun cd'sine gerek olmaksızın!

Sponsor Bağlantı

Maestia Hakkında Bilgi

Maestia'nın hikayesi: İnsanların kralı Keledus bir zamanlar Tanrıça Ia'yı kovarak Maestia'yı tam bir kaosa sürükledi. Şimdi cesaretini toplayıp Keledus'a karşı koyma zamanı. Bir karakter oluştur ve onu kişiselleştir. Diğer oyuncularla birlik olarak dev canavarları yen ve zorlu görevleri yerine getir. Maestia sıralamasında zirveye tırman ve 13 havariden biri ol. Fantezi MMORPG oyununun karmaşık yapısını çok sevecek ve bu online oyunu oynarken çok eğleneceksin. Çok oyunculu online oyun Maestia'da gerçek zamanlı olarak binlerce gerçek rakibe karşı oynayacaksın. Maestia gibi fantezi rol yapma oyunları online oyun olarak büyük bir kitleye hitap ediyor. Online oyunlarda oyuncu topluluğu oldukça önemli yer tutar! Tabiki Maestia için de bu geçerli. İnternet üzerinden binlerce gerçek oyuncu ile birlikte gerçek zamanda oynayacaksın. Yüksek kalitede grafiklerin ve muhteşem bir fantezi ortamının tadını çıkarabilmek için, client'ı indirmen yeterli. Sonrasında oyuna giriş yapıp Maestia macerasına hemen başlayabilirsin. Haydi, Maestia oyununu hemen dene! 4 karakter sınıfından birini seç, kahramanını oluştur ve kişiselleştir. Sonrasında, Maestia macerana atılabilirsin. Birçok online oyunda olduğu gibi, burada da 2 fraksiyon Karanlığın Kralı Keledus'a karşı savaşıyor. Bu savaşlar oyundaki iki fantezi dünyasında PvP veya PvE savaşı olarak gerçekleşiyor. Şimdi dövüş zamanı cesur savaşçı! Maestia seni bekliyor!

Maestia Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler: İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000 İşlemci: 1.8 GHz Pentium 4 RAM: 1024 MB (1GB) HDD: 3 GB Ekran Kartı: IntelR 3100+ Önerilen: İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000 İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdek RAM: 2048 MB (2GB) HDD: 3 GB Ekran Kartı: Nvidia GeForce 6600 GT veya Ati Radeon 9800

Maestia Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

Maestia Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube