Rocket League™

25 Nisan 2016 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

Futbolun araba yaşı ile birleşmiş hali Psyonix firması tarafından Rocket League oyunu ile karşımıza çıkıyor. 2 takımın üstü kapalı bir futbol arenasında arabalar ve nitronun verdiği yüksek hız ile gol atma mücadelesi bizleri bekliyor. Oyun hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Rocket League oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Rocket League™ Hakkında Bilgi

Futbol ve sürüş keyfi bir kez daha dört gözle beklediğiniz, fizik tabanlı, çok oyuncu odaklı Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars'ın devam oyununda buluştu! Devasa turbolar ile donatılmış envai çeşit araçtan istediğinizi seçip, parmak ısırtan havadan goller atıp, oyunun gidişatını çevirecek olağanüstü kurtarışlar yapın! Çılgın Kişiselleştirme: Yüzlerce farklı eşyayı kullanarak milyarlaca farklı kombiansyon ile aracınızı özelleştirin! Mükemmel Arenalar: DFH Stadium, Beckwith Park, Mannfield, Urban Station, Utopia Coliseum, and Wasteland (bir çok haritanın birden fazla varyasyonu ile) Fantastik Çokluoyuncu: 4-Oyunculu Splitscreen, 8-Oyunculu Çevrimiçi, Dereceli ve Derecesiz Oyunlar, Özel Mutator-temalı çalmalisteleri, Özel Maç Desteği (isimli ve opsiyonel şifreli) Cool Oyun Modları: Gösteri, 1v1, 2v2, 3v3, 4v4, Adaletsiz Mod (1v2, 1v3, 1v4), ve de Çevrimdışı Sezon Modu Fazladan özellikler: Tekrar Göstericisi, kişiselleştirilebilir kumanda, "Mutator" oyun varyant seçenekleri (Top Tipi, Top Hızı, Turbo Gücü, Maksimum Skor, Maç Süresi vs.)

Rocket League™ Sistem Gereksinimleri

Minimum: İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 or Newer İşlemci: 2.0 GHz Dual core Bellek: 2 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia 8800 or ATI 2900 DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 2 GB kullanılabilir alan Önerilen: İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 or Newer İşlemci: 2.0+ GHz Quad core Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia 260 series or ATI 5850 or better DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 2 GB kullanılabilir alan İlave Notlar: Gamepad or Controller Recommended

Rocket League™ Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

Rocket League™ Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube