Fantasy Tennis

Spread the love
Fantasy Tennis logosu

Fantasy Tennis, başka hiçbir oyuna benzemeyen bir tenis oyunu. Herhangi bir spor oyununda muhtemelen kendini normali modern bir çevrede bulursunuz; ama bu oyununda şimdiki zamandan Niki isminde bir genç bir oğlan kendisini bir anda Fantasy Land’den acemi cadı Lunlun’un sebep olduğu bir girdabın ortasında bulur. Fantasy Land’e bu şekilde getirilen Niki, kısa sürede bu büyülü spor oyununda tenis oynamanın önemini keşfeder.

Resmi Site
Fantasy Tennis resimi

Fantasy Tennis

Yayıncı: alaplaya Geliştirici: Burda:ic
Tür: MMORPG Tema: Fantastik, Sportif
Dil: İngilizce PvP: Sınırsız
Durum: Final Ödeme: Bedava, Dükkan
Yayın Yılı: 2007 Grafik: 3 Boyutlu, Orta Grafikli
Boyutu: İndirilebilir 400MB Platform: Windows
Eksileri: - Değerlendirilmemiş. Artıları: - Değerlendirilmemiş.
Sponsor Bağlantı
Bu tenis oyununda, şimdiki zamandan Niki isminde bir genç bir oğlan kendisini bir anda Fantasy Land’den acemi cadı Lunlun’un sebep olduğu bir girdabın ortasında bulur. Fantasy Land’e bu şekilde getirilen Niki, kısa sürede bu büyülü spor oyununda tenis oynamanın önemini keşfeder. Standart temel maçta, elbette rakibinle adil bir şekilde savaşabilirsin, ama Fantasy Tennis aynı zamanda başka modlar da sunuyor, eşyalar toplayıp bunlarla rakibinin HP’ini tüketebileceğin eğlenceli savaş mode’u gibi. Veya epik Guardian Battle’ı dene, burada ise takımınla birlikte güçlü tanrısal yaratığa karşı ayakta kalabilmen gerekiyor. Spor oyunu Fantasy Tennis, aralarından özgürce seçebileceğin, güçlü ve de zayıf noktaları olan pek çok eğlenceli karakter sunuyor. Tenis oynamayı sevenler sadece Niki ve Lunlun değil. Ayrıca vampir Dhanpir, elf Shua, korsan Lucy, tahtadan bebek Al ve şeker cüce Pochi de bu eğlenceli spor oyununa katılmanı bekliyorlar. Spor oyunu Fantasy Tennis’i oynamak tamamen ücretsiz! Tek yapman gereken alaplaya’da ücretsiz hesabın için kayıt yaptırmak, tenis oyununun istemcisini yüklemek ve oynamak. alaplaya’nın tenis oyunu Fantasy Tennis, iyi bir spor oyununun sahip olması gereken her şeyi sunuyor! Standart temel maçta, elbette rakibinle adil bir şekilde savaşabilirsin, ama Fantasy Tennis aynı zamanda başka modlar da sunuyor, topu geri atmaya çalışırken eşyalar toplayıp bunlarla rakibinin HP’ini tüketebileceğin savaş mode’u gibi. Veya epik Guardian Battle’ı dene, burada ise takımınla birlikte güçlü tanrısal yaratığa karşı ayakta kalabilmen gerekiyor. Tüm bu saydıklarımızı standart bir spor oyununda bul kolaysa! Bu tenis oyununda ayrıca diğer oyuncularla bağlantıya geçip sözde bir Club oluşturabilirsin. Diğer hiçbir spor oyununun sunmadığı Club Match veya Club Castle gibi özellikler seni bekliyor! Daha ne bekliyorsun? Aynen senin gibi, iyi bir spor oyununa hasret kalan arkadaşlarını topla ve bu büyüleyici tenis oyununda hep birlikte buluşun! Fantasy Tennis - iyi bir spor oyunu ve hayal alemini bir arada bulmak isteyenler için 1 numara tenis oyunu.
Minimum Gereksinimler: OS: Windows 98 / ME / 2k / XP / Vista CPU: 1.0 GHz Pentium 3 or equivalent CPU RAM: 256 MB Memory HDD: 3.0 GB Free Graphics Card: NVIDIA GeForce2 MX 440 or equivalent ATI Card Önerilen Gereksinimler: OS: Windows 98 / ME / 2k / XP / Vista CPU: 1.7 GHz Pentium 4 or equivalent CPU RAM: 512 MB Memory HDD: 3.0 GB Free Graphics Card: NVIDIA GeForce FX 5700 or better
Resim Ekle Henüz resim eklenmemiştir.

Fantasy Tennis Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş.
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları