Shards of War

1 Kasım 2015 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

Yeni nesil MOBA sloganıyla Bigpoint firması tarafından karşımızda Shards of War. Kurallar gayet basit: Beş oyuncudan oluşan iki takım. Düşman droidleri, kuleleri ve muhafızları ile savaşan oyuncular, düşman üssüne doğru ilerleyip karargahlarını yok etmeye çalışırlar. Sen de oradaydın. MOBA hayranı mısın? Her şeyin farkında mısın? Tekrar düşün. Yeni nesil MOBA Shards of War hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Shards of War videosunu izleyebilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Shards of War Hakkında Bilgi

Hızlı bir serüven. Adrenalin bir an olsun kesilmeyecek Kısa zamanda yoğun aksiyon Uzun hazırlık aşamalarını unut ve hemen aksiyona dal 20 dakikalık karşılaşmaların heyecanını yaşa. Aksiyonu hissettiren sezgisel kontroller WASD kontroller! Aksiyon dolu MOBA çatışmaları için doğrudan WASD kontrollerle oyna. WASD ile Sentinel'i anında kontrol edersin. Şövalyeler ve eski büyülerden bıktın mı? Orijinal düzen: Gelecekte Bir Devrim Kılıçlar artık köreldi, tüm büyüler tükendi. Sıra modern silahlarda! Geleceğin evrimleşen dünyasında, boyutlar arasındaki sınır kalkmış ve paralel dünyalarda güç ve hayatta kalma savaşı verilmektedir. Stratejik Derinlik Donanımlar Her Sentinelin savaş stratejisini ve çeşitliliğini keşfet. Donanımlar ve üretim öğeleri sınırsız çok yönlülük sağlar! Vaktini hangi öğeleri alacağını düşünmek yerine düşmanlarla savaşmaya ayır. Tek başına seviye atlanmaz, burada takımlar yarışır! Uzman takım oyunu: Takım Seviyeleri Takımda bencillik olmaz. Birlikte savaşır, birlikte kazanırsınız. Shards of War bir takım oyunudur. Her hamle seni ve arkadaşlarını etkiler ve takımın başarısı birlik olmaktan geçer.

Shards of War Sistem Gereksinimleri

Windows 7 veya daha üstü 2.5 GHz işlemci 4 GB RAM Intel HD 4000 grafik kartı veya daha üstü Direct X 9.0 Minimum 2 GB. boş sabit disk alanı

Shards of War Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

Shards of War Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube