Drakensang Online

24 Nisan 2012 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

Drakensang Online bir Diablo 3 klonu. Diablo 3 klonu olarak fazla büyük beklentileriniz olmasın çünkü oyunumuz tarayıcı tabanlı. Java desteğiyle gelen oyunun grafikleri ise tatminkar. Drakensang Online, Online fantezi browser oyunu olarak kendini tanıtıyor. Drakensang Online Drakensang efsanesinin ilk online oyunudur. Kahraman ol ve insanlığı Ander dünyasının tehlikelerinden koru.

Sponsor Bağlantı

Drakensang Online Hakkında Bilgi

Drakensang Online için hazırlık yap: Tarayıcında fantastik efektler ve muhteşem 3D grafikler Çok sayıda görev içeren epik bir hikaye Vahşi canavarlarla dolu değişik bölgeler Drakensang Online'da büyücü veya savaşçı ol, çeşitli yetenekleri öğren, binlerce oyuncuyla birlikte veya onlara karşı oyna. Çok sayıda silah, zırh ve ihtiyacın olan başka ne varsa yanına alıp mücadeleye atıl. Drakensang Online birinci sınıf bir 3D fantezi browser oyunudur. Sen de hemen ücretsiz oyna!

Drakensang Online Sistem Gereksinimleri

Pentium 4 2.8 GHz or comparable CPU RAM: 1 GB for Windows XP; 2 GB for Vista/Windows 7 nVidia 6800GT with 256 MB RAM or comparable graphics card Windows XP with Service Pack 3, Vista or Windows 7 DirectX 9c compatible sound card

Drakensang Online Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

Drakensang Online Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube