HEX: Shards of Fate

30 Mart 2015 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

HEX: Shards of Fate oyunu Hex Entertainment, LLC. tarafından geliştirilen ve ülkemizde Türkçe olarak Gameforge 4D yayınlanan bir kart takas oyunudur. Oyun yapımcı ekibi uzun yılların verdiği deneyimi kullanarak hem bilgisayara karşı hemde turnuvalar ile diğer oyunculara karşı mücadele edeceğimiz en iyi sistemi kurduklarını ifade ediyor. HEX: TCG hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki HEX: Shards of Fate videosunu izlemelisiniz.

Sponsor Bağlantı

HEX: Shards of Fate Hakkında Bilgi

HEX ekibi, uzun yıllarını koleksiyon kartı oyunlarını oynamakla ve geliştirmekle geçiren profesyonellerle dolu. Bizim işimizi şu slogan yönlendiriyor: Bir oyunun içindeki iyi şeyler korunur, kötü şeyler ise iyi şeylere dönüşünceye kadar tamir edilir. Uzun yıllardır TCG oyuncuları burada daha önce bu tür oyunlarda hiç bulunmayan birçok yenilik bulacaklar. Ayrıca oyunun kurallarının kolaylıkla anlaşılması ve tanıdık gelmesi bizim için önemli. Yüzlerce kart arasından seçim yapabilirsin. Desteni, koleksiyonundaki en az 60 karttan oluşturabilirsin. Daha sonra kendine bir Şampiyon seç ve destene bağla. HEX'teki 20 farklı Şampiyon'un her birinin, farklı bir oyun tarzına uyan eşsiz yetenekleri vardır. Destendeki her kartın 4 adede kadar kopyasıyla oynayabilirsin. Kaynak kartları bir istisnadır, bunlardan istediğin kadar oynayabilirsin.

HEX: Shards of Fate Sistem Gereksinimleri

Intel Core i3-2120 @ 3.30GHz or higher 2 GB or more ram NVIDIA Geforce 9800, AMD Radeon HD4850 2 GB or more hdd Windows® XP / Windows® Vista / Windows® 7 / Windows® 8 (latest Service Pack) DirectX 9.0c

HEX: Shards of Fate Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

HEX: Shards of Fate Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube