DarkOrbit

23 Nisan 2012 tarihinde Editor tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

Sürekli kendini güncelleyen klasik bir uzay savaş oyunu. Flash desteğiyle kendini diğer oyunlardan ayırıyor. Ustalaşmış uzay pilotları için hardcore savaş becerilerini sergileyebilecekleri kült bir çok oyunculu bir MMOG oyunudur. Bu tarz bir oyunu denemediyseniz, önceliği DarkOrbit'e vermenizi öneririz.

Sponsor Bağlantı

DarkOrbit Hakkında Bilgi

DarkOrbit browser oyunları arasında uzay aksiyon klasiği olmuş bir oyundur. Galaksilerin derinliklerinde heyecan dolu maceralar yaşayacaksın. Bigpoint şirketinin bütün oyunlarında olduğu gibi DarkOrbit oyununda da yalnız oynamazsın, çünkü seni binlerce gerçek oyuncu bekler. Bu browser oyununun dünyasında ismini duyur: Üç şirketten biri için karar kıl, bir klana üye ol ve hammadde ile kudret sahibi ol. Arkadaşların ile yan yana mücadele ver ve DarkOrbit savaşlarını kazan! Yalnız başına da burada canın sıkılmaz: Browser oyunu DarkOrbit'in misyonlarla dolu dünyası heyecan doludur! DarkOrbit sana araştırma, toplama ve savaş misyonları sunuyor. Kuşkusuz: Heyecan verici browser oyun tutkunları bu oyuna bayılacaklardır.

DarkOrbit Sistem Gereksinimleri

Windows 98/2000/XP/Vista/Win 7 Pentium III 1.6 GHz or Mac OSX compatible computer 512 MB RAM (Önerilend 768 MB) 16 MB Graphics Card (Önerilen 32 MB) ISDN ya da DSL Bağlantı Adobe/Macromedia Flashplayer (Minimum version 9) İnternet Tarayıcısı

DarkOrbit Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

DarkOrbit Videoları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube