Fistful of Frags

5 Şubat 2015 tarihinde kyxis tarafından eklenmiş.

Editör Puanı

Puanlanmamış

Fistful of Frags oyunu Fistful of Frags Team tarafından yayınlanan ve geliştirilen savaş oyunudur. Oyunda yerden ölen kişinin silahını alabilme özelliği vardır. Oyunun konusu vahşi batının kovboyları ile ilgilidir.

Sponsor Bağlantı

Fistful of Frags Hakkında Bilgi

Fistful of Frags tamamıyla ücretsiz vahşi batı temalı bir MMOFPS oyunudur. Fistful of Frags Team tarafından Source motoru ile geliştirilen oyun iki takım arasında bayrak kapmaca, bölge ele geçirme gibi birbirinden farklı oyun modları ile savaşa katılmamızı sağlıyor. Oyun hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için aşağıdaki Fistful of Frags oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Fistful of Frags Sistem Gereksinimleri

MINIMUM: OS: Windows® Vista Processor: Pentium 4 3.0GHz or equivalent Memory: 1500 MB RAM Graphics: ATI Radeon 9600 or nVidia GeForce 6 series DirectX: Version 9.0c Network: Broadband Internet connection Hard Drive: 3 GB available space Sound Card: DirectX 8.1 compatible sound RECOMMENDED: OS: Windows® 7 or Windows® 8 Processor: Intel Core 2 Duo 2.4GHz or equivalent Memory: 4 GB RAM Graphics: ATI X1600 or nVidia GeForce 9 or higher DirectX: Version 9.0c Network: Broadband Internet connection Hard Drive: 4 GB available space Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound

Fistful of Frags Ekran Görüntüleri

Resim Ekle

Fistful of Frags Videoları

Henüz video eklenmemiştir.Video Ekle

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Desteklediğimiz Youtube Kanalı

Slither.io Oyna

Slither.io

Anket Lütfen Katılın!

Reklam

Son Yorumlar


OnlineOyunlarListesi.com - Kaliteli ve güncel online oyunları sizlerin daha kolay bulabilmeniz için özenle seçer.
Tüm hakları saklıdır.
Online Oyunlar Listesi | Online Oyunlar Listesi 2016 | Online Oyunlar | Oyun Videoları Youtube